Karrier

Fedezd fel a nyitott pozíciókat és csatlakozz csapatunkhoz!
Jelentkezz hozzánk és alkossunk együtt izgalmas dolgokat!

⭐ Nyitott pozíciók

1. Orvos- és patikalátogató (Projektmunka, részmunkaidőben)

A LifestylePro Academy Kft. orvos- és patikalátogató pozícióban keres kollégát. Az állás jellege projektmunka, így részmunkaidőben végezhető.

A feladat ideális azoknak, akik eltökéltek a szakmájukat tekintve, szenvedéllyel dolgoznak orvosokkal és gyógyszerészekkel, munkájukban pedig éreznek még kihívást.

Csatlakozz egy olyan céghez, amely Magyarországon elsőként oktatja az Életmódorvos 6 pillérből álló tudományos módszertant kreditpontos szakmai továbbképzésként.

Feladatok
  • Az akadémia kreditpontos szakmai továbbképzéseinek értékesítése orvosoknak, szakorvosoknak, klinikai szakpszichológusoknak, gyógyszerészeknek
  • Potenciális új partnerek felkeresése
  • Heti online sales meetingeken részvétel
  • Az értékesítéssel kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása
  • Az ország egész területén végezhető sales tevékenység
Szuper, ha ezek közül több érvényes rád
  • Orvos és/vagy gyógyszertári területen szerzett értékesítési tapasztalat
  • Legalább középfokú végzettség (egészségügyi szakirányú vagy felsőfokú végzettség előnyt jelent)
  • Kiemelkedően erős eladási, tárgyalási és kommunikációs készség, hatékony érvelési stílus
  • Siker- és eredményorientáltság
  • Megbízható, önálló, határozott személyiség
  • Számlaképes (elvárás)
Miért érdemes velünk dolgozni?
  • Eladások után magas jutalék
  • Családias, dinamikus munkakörnyezet
  • Kötetlen időbeosztás
  • Munkavégzés helye: rugalmas (ország egész területén, Budapest is)

Amennyiben szeretnél egy fiatalos, rugalmas cégnél részmunkaidőben dolgozni, küldd el fényképes önéletrajzod e-mail címünkre.

2. Szabadúszó cikkíró, szövegíró (Projektmunka, részmunkaidőben)

A LifestylePro Academy Kft. szabadúszó cikkíró, szövegíró pozícióban keres kollégát. Az állás jellege projektmunka, így részmunkaidőben végezhető.

A feladat ideális azoknak, akik eltökéltek a szakmájukat tekintve, szenvedéllyel dolgoznak orvosi és egészségtudományi területen, munkájukban pedig éreznek még kihívást.

Feladatok
  • Életmódorvoslás, életmódváltás témában szakmai cikkek felkutatása
  • Szakmai cikkreferátumok írása
  • SEO optimalizált cikk készítése
  • Az ország egész területén végezhető home office tevékenység
  • Orvos vagy egészségtudományi MSc, BSc végzettség
  • Kutatásmódszertani ismeretek megléte
  • Jártas az ismertebb egészségtudományi adatbázisok használatában (pl. PubMed, Jama stb.)
  • Felsőfokú angol nyelvtudás
  • Kiváló helyesírási és fogalmazási készség
  • Megbízható, precíz személyiség
  • Otthon végezhető online munka
  • Teljesítményarányos fizetés

Teremts magadnak lehetőséget

Te mivel tudnál hozzájárulni a csapatunk új tagjaként? 😉